čištění fasád v Brně

Drahou výmalbu jsme si pojistili prevencí proti plísním od Čištěn fasád Brno

Odjakživa jsme si zdi v bytu malovali sami. Vždy jednou za pár let jsme vše schovali pod igelit a byt oživili. Skoro vždy jsme také v daném pokoji změnili barvu výmalby. Protože jsme chtěli změnu. Přece jenom, když má člověk v nějaké místnosti, kde tráví spoustu času, mnoho let stejnou barvu, okouká se to. Takže jsme měli vždycky radost, že máme jakoby nový byt. Bohužel, abych řekl pravdu, výmalba nebyla dokonalá. O nějakých flecích ani nemluvím, ty jsou taková samozřejmost u domácího malování téměř.

Nepodceňte prevenci proti plísni na severních stranách zateplených fasád

Ale spíše o namíchání barvy, tam jsme se často sekli. Chtěli jsme mít třeba světle zelenou, ale takovou tlumenou, spíše do šeda. A nám se to povedlo namíchat spíše do takové brčálově trávové až skoro hráškové. Což tedy není úplně košér. Proto jsme se rozhodli letos, že si na výmalbu celého bytu najmeme profesionály. Ještě jsme si pozvali i designéra, aby nám pomohl s výběrem barvy. Sami tolik neovládáme barevnou kombinovatelnost, tak jsme chtěli poradit od profesionála. A proto jsme se i s výmalbou obrátili na profesionální malíře.

Ti pak barvu namíchali přesně podle rad designéra, který nám odstíny vybral. Říkali jsme si, že konečně budeme mít byt sladěný tón v tónu a bez všelijakých fleků a cákanců. Proto jsme neváhali do výmalby investovat spoustu peněz. Říkali jsme si, že bychom to tentokrát měli na dlouho. Pak jsme si ale řekli, že aby se výmalba opravdu neponičila třeba vznikem plísní, je potřeba podniknout ještě nějaké opatření. Takže jsme si celý byt nechali preventivně opatřit proti vzniku plísní. Na internetu jsme si totiž našli profesionální firmu Čištění fasád Brno.

Takže jsme rovnou zavolali A SERVIS LIPKA a poprosili je o provedení prevence proti vzniku plísní v novém bytě. A SERVIS totiž poskytuje revoluční nátěr zvaný LSG. Tedy nátěr proti vzniku plísní, po jehož aplikaci nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Tento nátěr zahrnuje veškeré potenciální mikrobiální napadení, nejen samotné plísně. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů. A nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Pro buňky vyšších organismů je LSG nátěr stoprocentně bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje podle klimatické námahy, obvykle však v rozmezí čtyř až šesti let. Ale vydrží v omezené míře ještě přibližně deset let. Garantovaná záruka je pak dva roky. LSG nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení. Tento nátěr proti plísním se aplikuje přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí se vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *