Mytí výloh Praha

Mytí a čištění skleněných pergol, celo plošných oken a velkoplošných fasád v Praze

Budova naší pobočky fabriky (dohromady máme tři budovy a každá je do jisté míry samostatná, i když dohromady tvoří celek) je opravdu monumentální. A to jak svou délkou, tak i vysokánskými stropy. Už jsem také slyšel, že si pár strojařů a konstruktérů prostor pochvalovalo, jelikož prošli již jinými zaměstnáními, tak měli srovnání. Zejména si pochvalovali dostatek prostoru a pocit, že mohou v klidu dýchat.

Nárazové i servisní čištění výkladů v Obchodních a komerčních plochách

Což určitě souvisí také se zmíněnými vysokými stropy. Bohužel není všechno zlato, co se třpytí. Tedy, že není vše černobílé. I ony vysoké stropy mají své nevýhody. Pro nás je to hlavně mytí a čištění výkladů, které jsou extrémně velké a celoplošných oken. Jelikož okna jsou tak vysoko, že se nám k nim špatně dostává. Proto jsme se rozhodli k domluvení dlouhodobé spolupráce, kdy nám bude mytí oken v pravidelných intervalech zajišťovat externí firma. Konkrétně jsme se domluvili s úklidovou firmou Čištění Praha.

Měli jsme různá kritéria, radil jsem se s kolegy. Ale nakonec s převahou zvítězila právě tato společnost. Nikde jinde jsme totiž nenašli takovou kombinaci toho, co potřebujeme a hledáme. A tím je zejména spojení mytí oken a výškových prací s flexibilním a vstřícným přístupem úklidové firmy, která se snaží klientovi vyhovět. A u Čištění Praha jsme našli shodu. Tito odborníci prostě ví, jak vyjít zákazníkovi vstříc. Průběh procesu pak tedy vždy probíhá tak, že pracovníci umývají okna speciálním přístrojem, který vypadá jako velký vysavač a který pracuje s demineralizovanou vodou.

Pracovníci mi to ochotně vysvětlili tak, že se jedná o jejich inovativní metodu. Takové know how, které však není tajemstvím. Protože mají vyzkoušené, že jen tak se na sklech vyčištěný stav vydrží mnohonásobně déle nežli při použití bežné vody a chemie a klasických leštidel. Je to dáno tím, že leštidla udělají efekt jen dočasný. Okna sice na chvíli vyleští, ale za chvíli a zejména vlivem počasí, které celou situaci značně uspíší, použitá leštidla vystoupí a odhalí veškeré tahy leštění a šmouhy.

Takže okna jsou posetá mapami, což rozhodně není žádný estetický výdobytek. Proto tedy Čištění Praha žádná leštidla, obyčejnou vodu nepoužívá, jelikož chtějí, aby výsledek svým klientům zajistil na co nejdelší možnou dobu. Výškové práce, které jsou za potřebí v naší fabrice provádět při mytí oken, má Čištění oken Praha v malíku. Pozorovat pracovníky při této práci, to je jako balet.

Je prostě vidět, že ví, co dělají. A aby ne, kromě platných osvědčení, certifikátů a podobně, jsou také osvědčení díky letitým zkušenostem v oboru. Jedná se vlastně o profesionální horolezce, tudíž opravdu o náročnou profesi, ale přesto je vidět, jak je pro ně bezpečnost důležitá a jak jsou šetrní k čištěnému povrchu.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *