Umývání oken Praha

Mytí oken i ve výšce není těžké, ale pohlídejte si bezpečnosti při této činnosti

V dnešní době je mytí oken čím dál těžší záležitostí, protože kvůli většímu znečištění ovzduší jsou samozřejmě i čím dál víc složitější udržet okna skutečně krásně lesklá a čistá. A proto tuto službu nabízíme i v naší úklidové firmě Mytí oken Praha. Proto je lepší tento složitý úkol lepší nechat na nás, protože disponujeme jak kvalitními čisticími prostředky, které většinou běžně nekoupíte v obchodech, a také proškolenými zaměstnanci A SERVIS LIPKA, pro které není ani mytí oken ve výškách žádnou překážkou.

Umývání oken, prosklených pergol, fasád, výkladů a zimních zahrad v Praze

Pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů, ale jako u všeho je potřeba si dát pozor na práci a bezpečnosti při ni. Nezapomeňte, že zdraví máme pouze jedno a zbytečný úraz, to nikdo nechce, takže i my postupujeme podle naši metodiky bezpečnosti při této činnosti.

Hlavní zásadou je, že pokud se dostanete horní polovinou těla do výšky 1,5 m už provádíte práce ve výšce a pokud u toho ještě stojíte na žebříku, platí to dvojnásob. Všech těchto faktorů si byli vědomi i naši poslední zákazníci, kteří potřebovali umýt okna. Dcery své matce pomáhaly přichystat oslavu jejích 50 narozenin, což zahrnovalo i úklid jejího domu.

A snažily se prý vše udělat nejlíp, ale se stavem oken jejich maminka byla neustála nespokojená, protože se prý sama snažila udělat maximum. Takže si s mytím oken nedokázaly poradit tak, jak si. Okna vyčistili bez problému a naši zákazníci byli velice spokojeni. Naše služby nenabízíme pouze po území České republiky, ale i na Slovensku,

A jelikož dokážeme uspokojit i tyto zahraniční trhy, troufáme si tvrdit, že nabízíme nejlepší možnou kvalitu. A i za přijatelnou cenu, vzhledem k tomu, jakou kvalitní kosmetiku na čištění používáme. Jelikož ty samotné přípravky jsou drahé, tak ani naše služby nemůžou být úplně levné, ale stále jsou cenově dostupné pro všechny, kteří je potřebují.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *