Impregnace podlah

Naimpregnovaná dlažba a podlaha se lehce uklidí a fleky od mastnot nehrozí

Dlouho se mi nedařila vyčistit podlaha v kuchyni, až jsem byla nucena se obrátit na úklidovou firmu. A zpětně můžu říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat. MY jsme měli ten problém, že naše kočička je tak trochu čuně a pokaždé, když jsme jí dali do misky kapsičku, tak si ji prostě vytáhla ven a baštila ji z podlahy. Takže podlaha začala být čím dál víc špinavá, i když jsme se to pokaždé snažili vyčistit. Jenže někdy si ji snědla, až když jsme odešli z domu, a to potom zbytky na podlaze zasychaly.

Hydrofobní impregnace dlažeb a průmyslových, litých a betonových podlah

Zkrátka my se už o to nedokázali postarat. Došla jsem k závěru, že bude lepší si ji nechat od někoho vyčistit. Ale ani já ani přítel jsme neměli se žádnou úklidovou firmou zkušenosti. Ptali jsme se sice našich známých a kolegů v práci, ale ti nám taky moc neporadili. Takže jsme byli odkázaní na internet. Takže jsme projížděli všechny možné diskuze a recenze, abychom vybrali opravdu tu nejlepší možnost. Ale hledání na něm se nám vyplatilo. Našli jsme tam úklidovou firmu Impregnace podlah. Měla vynikající reference, tak jsme se s přítelem nebáli, že by to měli být zbytečně vyhozené peníze.

A dneska, když se mě kdokoli zeptá, jestli neznám nějakou úklidovou firmu na čištění podlah, doporučuji všem tuto firmu. Podlahu vyčistili skvěle, nezbyla na ní jediná šmouha a jakákoliv památka po špíně nebo po modrém inkoustu. Podlaha byla zkrátka v naprosto perfektním stavu. Proto tuto firmu můžu ostatním zájemcům jedině doporučit, protože úklidovým firem je dneska hrozně moc a najít mezi nimi tu, která vám nabídne to, co potřebujete, je složitější. Hlavně jestli hledáte firmu, která je spolehlivá, cenově dostupná a dobře odvádí svou zadanou práci. Zaměstnanci jsou navíc moc milí, takže se nemusíte bát, že byste měli něco co dočinění s nepříjemnými lidmi.

Všichni zaměstnanci z této firmy A SERVIS LIPKA jsou moc milí a je s nimi vynikající domluva. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Skvělé také je, že nabízí celou řadu úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců, mytí oken, odstraňování graffiti a plísní a já mám v plánu rozhodně vyzkoušet i jejich mytí oken, protože to není zrovna moje oblíbená činnost a ani přítel se v tom moc nevyžívá a celkově když vím, jak tato firma pracuje, tak se mi do toho nechce pouštět, když vím, že já to tak nikdy dobře neudělám, ani kdybych se snažila sebevíc. A jejich sužby nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *