Umývání zimních zahrad Praha

Našli jsme ten správný směr, jak servisně a nárazově čistit okna ve výšce

Nejsem moc zastánce architektonických výkřiků poslední doby. Zvláště když vidím již na první pohled, že následná jejich údržba vyžaduje spíše pokročilou akrobacii a vyžaduje odborníka. Takto jsme to měli i s okny v kanceláři, kterou jsme si pronajali asi před dvěma lety. Tyto kanceláře jsou pra naše účely zcela dostačující a mnoha ohledech si nemůžeme stěžovat.

Umývání prosklených zimních zahrad, oken a pergol v Praze

Pouze při zajišťování mytí oken jsme se potýkali s nepříjemnostmi. Nemohl je totiž čistit leckdo. Sami jsme si ověřili, že řešit mytí oken brigádníky není zrovna ideální způsob. A tak jsme napodruhé zvolili někoho zkušenějšího. Firmu, která má certifikace pro práci ve špatně přístupných místech i ve výškách, a která práci provádí na vlastní zodpovědnost. To pro nás bylo zásadní.

Co si budeme povídat, okna, stejně jako vybavení budovy, jsou důležitou vizitkou celé společnosti. Zvláště, když vás navštěvují klienti. Nechci, aby byla na pohled nevzhledná a špinavá. Kde ale takové profesionály na mytí oken sehnat, když nikoho pořádně neznáte? Internet se ukázal jako nejschůdnější prostředí k hledání. Hledala jsem chvíli, až jsem narazila na poměrně zajímavé články o firmě Umývání zimních zahrad Praha. Ta se specializuje na úklidové služby všeho druhu, což mě velmi zaujalo.

A to od čištění podlah a koberců až po odstraňování graffiti a mytí oken. My jsme je chtěli otestovat právě na oknech. Technologie, kterou firma používá k mytí oken, spočívá v pečlivém čištění rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Když se to takto popíše, zdá se to banální. Ale právě tento postup prý zajistí to, že se budou ještě mnoho týdnů lesknout a špína se na nich jenom tak nezachytí.

Jak jsem důkladně sledovala zaměstnance A SERVIS LIPKA. Musím říct, že pracovali opravdu pilně a pečlivě. Po proschnutí umyté plochy se dali do leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Dozvěděla jsem se, že k tomu používají speciální postup takzvaného suchého leštění. Nikdy nepoužívají leštící přípravky právě kvůli tomu, že se na nich časem usazuje prach a pyl. Jedná se o fyzicky velice náročný postup. Ale tím, že se okna leští pouze na sucho je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Protože chemikálie, které jsou použité na vyčistění, po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy. S firmou A SERVS jsem velmi spokojená a doporučuji je všem. My jejich služeb rozhodně ještě využijeme.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *