Ruční čištění čalounění v Praze

Nejkvalitnější čištění koberců Brno Řečkovice

Kdysi jsme pracovali s metodou extrakční, ale výsledek nebyl zcela tak dokonalý jako u tlakového 3 motorového stroje. Extrakční metoda se provádí na principu okamžitého odsátí chemie z koberce. Chemie tedy pracuje pouze na povrchu koberce a nepronikne hluboko do struktury kobercových vlasů. Výsledek tedy bývá krátkodobý a můžou se objevit fleky po uschnutí. Kdežto díky metodě čištění kotoučovým strojem je aplikovaná chemie rovnoměrně. Zapracována hluboko do koberce pomocí kartáči kotoučového stroje. Chemie tak působí dokonale a po vysušení a odsátí i hrubých nečistot, je koberec čistý a dezinfikovaný. U tohoto čištění v Brně Řečkovicích je garance vynikajícího výsledku. A SERVIS LIPKA, s. r. o. se zaměřuje na strojové čištění koberců. Za použití kotoučového stroje. Tato metoda je nejúčinnější a efektivní na dlouhou dobu.

 

Profesionální vyčištění koberce Brno

Čištění koberců, impregnace linolea, pvc, beton. Podlahy Brno

Naše společnost se zaměřuje na generální strojové čištění koberců na celém území ČR, ale také máme pobočky ve Slovenské republice, v Německu a v Rakousku, abychom byli blíže své zahraniční klientele. Naše úspěchy v metodě, kterou jsme si vybudovali, naučili a začali v rodném Brně jsme uměli přenést i do Německa a Rakouska. A i náročným němcům a rakušákům se naše práce líbí a jsme chváleni a doporučováni dál. V čem spočívá kvalita naši služby, která se prosazuje i v Evropě. Je to cena a metoda strojového čištění koberců Brno jednokotoučovým strojem. To je celé.

Metodu strojového čištění koberců Brno zajišťuje profesionální tým pracovníků, kteří pracují s precizností a zvládnou vyčistit koberce jakékoliv plochy za pomoci kvalitních pomůcek ve velmi krátkém čase. Čištění koberců provádíme strojovou metodou čištění mechanickým rotačním jednokotoučovým strojem Wirbel. Hloubkové vyčištění koberců zajistíme aplikací čistící chemii Bosch Floorwash do koberce a chvíli ji necháme působit. Po nějaké době působení je povrch koberce podroben působení kotoučového stroje s kartáčem, kterým důkladně odstraníme nečistoty ze struktury koberce. Jednokotoučový stroj s přítlakem na kartáč 50 kg, postupně rotuje místo vedle místa v řadě po centimetrech a důkladně a souvisle propere kobercovou plochu. Kroužkováním vytvoří jemnou pěnu, kterou vtlačí do základu koberce. Vtlačovaná pěna vytlačí ze struktury všechny nečistoty, které na sebe naváže. Navíc hloubkově dezinfikuje koberce od alergenů a roztočů. Jemné nylonové štětiny kartáče nakonec napěněný zreagovaný čistící chemický roztok vykartáčuje na povrch.

Vykartáčované nečistoty a vlhkost z koberce odstraníme vysoce výkonným třímotorovým vysavačem Soteco Nevada 640 s úzkou kobercovou štěrbinovou hubicí. Po dokončení čištění koberců, necháme koberec ještě nějakou chvíli doschnout. Klientům, kteří mají své koberce v provozovnách a obchodech v obchodní centrech, hotelech, restauracích, školách, úřadech, aj., doporučujeme nechat koberce odborně čistit minimálně 1x až 2x do roka. Na těchto místech je koberec vysoce zatěžován a tak je zde riziko rychlého a velmi silného znečištění. Abychom vaše provozovny nemuseli při čištění koberce uzavírat pracujeme flexibilně a při vysoké rozloze koberce zajistíme čištění týmovou prací, tak vše zajistíme v co nejkratším čase. Námi nabízené čištění koberců strojovou metodou není nejlevnější a nabízíme jej za cenu od 27,-/m2, to má ale své odůvodnění – strojové čištění koberců je nejkvalitnější a nejšetrnější metoda, s kterou vyčistíme i silné a zatvrdlé nečistoty, které se jiným firmám odstranit nepodařilo. Navíc je při strojové metodě kotoučovým strojem využíván mechanický proces kartáčování, který zabere více času a je náročný. Nenabízíme levné metody čištění koberců, protože nejsou účinné a chybí jim mechanický proces kartáčování, který je pro odstranění nečistot ze struktury a i zatvrdlých nečistot velmi důležitý. V minulosti jsme měli potíže a chyběla nám i radost z práce. Bylo především proto, že i při vší snaze se nám dílo nedařilo. Měli jsme reklamace a byli jsme ve stresu. Než jsme objevili rotační kotouč, řešili jsme dost reklamací. Po vyschnutí koberců se objevovali fleky a koberce nebyly vyčištěny jednotně a souvisle. Bylo to především u dnes velmi hojně používané metody úklidovými firmami v Brně a sice extrakčního čištění koberců Brno. Při extrakční metodě je voda vstříknuta spolu s chemií do koberce a okamžitě odsáta, znamená to, že zde chybí mechanické kartáčování a chemie působí velmi krátkou dobu na to, aby dostatečně zareagovala, a proto veškeré pevné nečistoty zůstávají v koberci, jelikož nejsou vykartáčovány na povrch. Extrakční metoda čištění koberců Brno nám způsobovala po zaschnutí fleky a mapy na koberci, které nám samozřejmě zákazníci reklamovali. Vyzkoušeli jsme také čištění koberců suchou pěnou Brno, čištění koberců mokrou pěnou Brno, čištění koberců suchou metodou odsávaných čistících prášků Brno aj. Ale žádná levná metoda nebyla dostatečně spolehlivá. Víme, že nyní našim zákazníkům můžeme nabídnout opravdu spolehlivou metodu, a to metodu strojového čištění koberců kotoučovým strojem Brno, s účinnou a dezinfekční čistící chemií BOSCH RTS.

Dále nabízíme stržení, odstranění starých koberců Brno přilepené na podlahových plochách a stržení, seškrábání, vymytí a odstranění zbytků lepidel po stržených kobercích v Brně.

 

Generální čištění koberců Brno

Generální čištění koberců Brno

 

Impregnace, voskování linolea, pvc. Čištění podlah Brno

Mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí i jiné úklidové služby, které jsou spojeny se strojovým čištěním – strojové čištění podlah Brno, podlahy čistíme generálně a hloubkově. Umíme vyřešit vyčištění podlah, obkladů, technologického zařízení Brno i velmi náročného znečištění např. v průmyslových zónách, retailových a průmyslových parcích, výrobních halách, výrobních podnicích, firmách, automobilkách, v potravinářském a chemickém průmyslu, pekárnách, masokombinátech, skladovacích halách, logistických halách. Jsme schopni najít účinnou rozpouštěcí chemii na šetrné čištění např. ekologicky rozpustit a nezničit a poškodit lité, epoxidové podlahy, nebo čedičové dlažby při odstraňování a čištění izolačních laků. Izolační lak s pryskyřicemi je velmi drahý a náročný na odstranění a odstranit ho v provozu něčím normálním, než technickým xylenem /zabijáckým rozpouštědlem/ je technologický oříšek. Zajistíme impregnaci, mytí a čištění betonových podlah Brno, podlah linolea, marmolea, pvc, podlah vynilových Brno, čištění, mytí a impregnaci dřevěných podlah, plovoucích podlah, keramické dlažby, přírodních podlah a dlažeb Brno. Mytí, čištění a impregnaci litých průmyslových podlah Brno, epoxidových průmyslových podlah Brno, strukturovaných průmyslových podlah, přírodních kamenných dlažeb a podlah, žulových podlah a zámkových dlažeb Brno.

Kvalitně vyčištěné podlahy doporučujeme impregnovat penetraci či voskováním Brno. Voskování Brno zajišťujeme pro betonové podlahy, linolea, marmolea, pvc podlahy, lité podlahy, epoxidové podlahy, průmyslové podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, vynilové podlahy, betonové stěrky, přírodní kamenné podlahy, nelesklé dlažby, matné dlažby.

 

Generální čištění podlah Brno

Generální čištění podlah Brno

 

Tryskání, pískování, čištění, renovace Brno

Kamenné přírodní podlahy, které mají již stráveny, opotřebovaný, vymytý a sešlapaný povrch krystalizujeme. Krystalizace podlah Brno. Krystalizací podlah v Brně vytvoříme a vyrobíme na přírodních kamenných podlahách zbrusu nový povrch na podlahách a dlažbách Brno. Krystalizujeme přírodní kamenné podlahy, mramorové podlahy, dlažby a obklady, pískovcové podlahy a dlažby. Krystalizovat lze všechny přírodní podlahy a dlažby, které mají dostatečné zastoupení vápenatých sloučenin ve své skladbě materiálu. Další službu a operaci na opracování kamenných podlah a přírodních dlažeb je zdrsnění a strukturování povrchů. Strukturování povrchů kamenných dlažeb a podlah v Brně provádíme pískováním. Pískování tryskání Brno provádíme pro betonové zdi, betonové povrchy, kamenné zdi a podezdívky, odlitky, sochy, pomníky, monumenty, náhrobky, kamenné prvky, kamenné sloupy, basreliéfy, tympanony, portály, atiky, kamenné ostění oken, kamenné ostění dveří a všechny další kamenné prvky na historických fasádách, stěnách a zdech domů, budov. Zajistíme v Brně čištění, tryskání, pískování soklů z přírodních a umělých kamenů, kamenných tarasů, žulových bloků a stěn, pískovcových kamenů a obkladů, dřevěných a kovových prvků městského mobiliáře, koroze, kovových prvků a konstrukcí, lícového a cihlového zdiva.

 

Odstraňování graffity pískováním Brno

Odstraňování graffity pískováním Brno

 

Čištění, impregnace, voskování podlah. Úklid po stavbě Brno

Našim zákazníkům zrealizujeme kompletní pravidelný denní úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře. Zajišťujeme pravidelný úklid pro hotely, restaurace, kavárny, bary, školy, mateřské školy, úřady, státní instituce, nemocnice, ordinace, banky, obchody, provozovny v obchodních centrech, obchodní centra, logistické centra, průmyslové parky, výrobní podniky, továrny, logistické centra, skladovací haly, obchodní řetězce, administrativní budovy Brno. Realizujeme v Brně Úklidy po stavbě, úklid po rekonstrukcích Brno, úklid po stavební činnosti novostaveb Brno, úklid po stěhování, před kolaudační úklidy, úklid po stavbě, přestavbách, opravách, přesunech obchodů a provozoven v obchodních centrech Brno, úklid po renovacích budov a objektů Brno, úklid po malování a malířích Brno, úklid po řemeslech Brno, úklid před otevřením nových obchodů, provozoven, firem objektů, domů, budov Brno. Mytí a čištění oken, podlah, obkladů, sociálního zařízení, zřizovacích předmětů, rolet, mříží, světel, osvětlení, konstrukcí, příhradových nosníků, stropů, stěn, zdí, fasád i ve výšce po stavbě, rekonstrukcích, přestavbách a opravách Brno. Zbavíme vaše zrekonstruované a nově postavené prostory velmi silných znečištění a prachu, za využití kyselých a zásaditých chemií, kterými zajistíme odstranění vápenatých a cementových závojů. Umění kvalitního úklidu po stavbě v Brně je znalost užití správné a účinné čistící chemie a určení Ph. Kvalitní vymytí a vyčištění po stavebních nečistot vhodnou chemii. Dále znalost čištění a odstranění po stavebních nečistot z citlivých povrchů. Na odstranění silikonů, barev, betonových a vápenatých teček a fleků je potřeba mít potřebné znalosti a zkušenosti, aby nedošlo k nenávratnému poškození povrchů. Zvláště u skel oken, u pojezdového zařízení oken a balkonových oken je potřeba dbát na správný a opatrný systém čištění.

 

Čištění a voskování podlah - obchodní centrum Brno

Čištění a voskování podlah – obchodní centrum Brno

 

Mytí, čištění oken, výloh, fasád. Výškové práce Brno

S dlouhotrvajícím leskem nabízíme službu mytí oken a výloh a jiných skleněných ploch Brno, kterou provádíme jak jednorázově, tak i servisně (1x za 30 dní z venčí a 1x za 90 dní z interiéru). Provádíme servis mytí a čištění výloh Brno, v centru Brna a v obchodních centrech OC Olympia Brno, OC Vaňkovka Brno, NC Královo Pole Brno, OC Futurum Brno, OC Campus Brno.

Veškeré skleněné plochy čistíme suchou metodou leštění, díky které dosáhneme dlouhotrvající lesku a čistoty vašich oken, nepoužíváme tedy leštidla, která po zaschnutí na sebe navazují velmi rychle prach a znečišťují okna. Spolu se zakázkou mytí oken a výloh nebo i samostatně provedeme bezpečné odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken Brno, s využitím kvalitní 10 cm dlouhé korundové žiletky, kterou bez poškození skla odstraníme zatvrdlé nečistoty. Zajistíme stržení, odstranění sejmutí, sundání polepů Brno, krycích folií, krycích celo polepů ploch a skleněných ploch oken a výloh Brno, včetně lepidla a zbytků lepidel po stržených polepech, polepů výloh prodejen a provozoven při přestavbách a rekonstrukcích i v obchodních centrech Brno, samolepek Brno, reklamních polepů, akčních reklamních polepů ze slevových akcí Brno. Výškové práce Brno. Zajistíme výškové čištění, impregnaci a mytí oken a výloh Brno, mytí a čištění střešních oken ve výškách Brno, mytí a čištění zimních zahrad, světlíků, prosklených stropů, skleněných balkónů, lodžií ve výšce Brno, mytí a čištění výškových budov Brno. Provádíme mytí a čištění skleněných fasád ve výškách Brno, mytí a čištění skleněných stěn prosklených výtahů a zdviží ve výšce Brno, mytí a čištění prosklených průčelí ve výškách Brno, mytí a čištění luxferů, kopilit, světelných reklam, reklamních tabulí, billboardů, směrových tabulí, log, pylonů, bannerů, solárních panelů, protihlukových bariér a zábran ve výškách Brno.

 

Mytí výloh a oken teleskopickými tyčemi Brno

Mytí výloh a oken teleskopickými tyčemi Brno

Nano impregnace, nátěr skla, oken, skleněných fasád Brno

Nedostupné skleněné plochy, které nejsou běžně dostupné doporučujeme impregnovat nano nátěrem Brno. Nano impregnační nátěr oken, skleněných fasád Brno provádíme technologií GLP, která svou silnou hydrofobní funkcí zajistí dlouhodobou čistotu skleněných ploch po dobu životnosti 4-6 let. Ve výškách i v běžné dostupnosti zajišťujeme mytí, čištění, impregnaci markýz, látkových i plastových přístřešků, stanů, slunečníků, párty stanů,

krycích plachet, stínidel, stínící techniky, stínicích plachet, slunolamů, jurty, festivalových stanů. Veškeré výškové práce provádíme za splnění bezpečnostních proškolení podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

 

STOP GRAFFITI BRNO. V boji proti graffiti nabízíme služby – odstranění graffiti Brno a aplikaci antigraffiti ochrany Brno. Antigraffiti nástřik Brno a antigraffiti nátěr Brno zaručí 100% úspěšné odstranění barvy spreje z povrchu fasády a navíc necháte-li si námi aplikovat antigraffiti ochranu, následně vám zajišťujeme velmi levný servis odstranění graffiti, který funguje tak, že při posprejování vaší fasády pouze kontaktujete naši společnost a my vám graffiti odstraníme nejpozději do 14 dnů, nebo i dříve, dle objemu prací a počasí. Odstranění plísní Brno. Nátěr proti plísní Brno

Zaměřujeme se na účinné a kvalitní odstranění plísní, organických zelených plísňových výkvětů a řas, černých řas, hub a kvasinek technologií LSG Brno. Díky této technologii zajistíme odstranění veškerého mikrobiálního napadení a změnou iontové rovnováhy zabraňuje dalšímu výskytu plísní a vlhkosti. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění graffity pískováním v Brně

Odstranění graffity pískováním v Brně

 

Čištění koberců Brno

Firma A SERVIS LIPKA působí v Praze již od roku 1999. Pro naše zákazníky zajišťujeme pravidelné i hloubkové čištění koberců v Brně. Vyzkoušeli jsme řadu metod čištění. Čištění koberců extrakční metodou Brno. Čištění koberců suchou pěnou Brno. Čištění koberců mokrou pěnou Brno. Parní čištění koberců Brno. Čištění koberců suchými vysávanými prášky Brno, atd. Ze získaných zkušeností se způsoby vyčištění koberců jsme si vybrali metodu čištění kotoučovým strojem, za použití chemie Bosch RTS. Při čištění koberců v Brně necháme chemii Bosch RTS vsáknout do struktury koberce a chvíli působit. Na chemii se navážou nečistoty a při působení kotoučového stroje s vysokým kartáčem jsou vykartáčovány. Veškerá vlhkost a uvolněné nečistoty jsou odsáty za použití vysoce výkonného vysavače, jehož výhoda spočívá v úzké kobercové štěrbinové hubici. Poté co je koberec dokladně a kvalitně vyčištěn, necháme několik hodin ještě proschnout. Tato metoda čištění koberců v Brně se naší firmě velice osvědčila a považujeme ji za nejúčinnější způsob vyčištění koberce. Existuje i způsob čištění pomocí tzv. extrakční metody, kterou využívá řada jiných firem. Jedná se o méně kvalitní metodu čištění koberců, jelikož zde není zaručeno hloubkové čištění koberce. Tato metoda je založena na principu vstříknutí vody a chemie do koberce a okamžité odsání bez jakéhokoliv kartáčování. Kartáčováním se odstraňují pevné nečistoty z koberce a tím, že v tomto případě chybí, zůstávají pevné nečistoty stále hluboko v koberci. Výsledek extrakční metodou rozhodně není 100%. Naše firma, která zajišťuje čištění koberců v Brně, dosahuje velmi kvalitních výsledků a je schopna všem našim zákazníkům poskytnout hloubkově strojové vyčištění koberců. V případě čištění koberců velké plochy jako například na úřadech institucí či obchodu, jsme schopni vyčistit tyto koberce po zavírací době s tím, že druhý den nebude žádným způsobem provoz omezen a hned ráno může vše bezchybně fungovat.

 

Hloubkové čištění koberců v Praze

Hloubkové čištění koberců v Praze

Čistění, mytí oken, fasád, výloh. Úklid po stavbě Brno

MYTÍ OKEN, FASÁD. VÝŠKOVÉ PRÁCE BRNO. Chcete zaručenou kvalitu umytí oken v Brně? Naše společnost A SERVIS LIPKA, zajišťuje tyto služby jednorázově, ale i servisně, a tyto můžete je využít i vy. Zaměstnáváme profesionální a bezúhonné pracovníky, o kterých víme jejich minulost. Nejsme příznivci sezónních nárazových brigádníků nebo agenturních žadatelů o práci. Je to z toho důvodu, abychom zajistili bezpečí našich klientů. Naši zaměstnanci mají doloženou minulost a jsou bezúhonní a můžeme za ně ručit. Pro naše zákazníky je to velmi důležitá informace, protože naše služby chceme poskytovat na úrovni. K tomu ovšem nestačí pouze kvalitní pomůcky, ale tým pracovníků, kteří jsou při zajištění zakázek nejdůležitější jednotkou. Zakázky umytí oken v Brně zajišťujeme kvalitně a bez leštidel. Ve spojení s touto zakázkou je zajištěno také čištění oken od zatvrdlých nečistot, které se vyskytují například po stavebních činnostech a úpravách ve vašem objektu, kdy se vyskytují tmely a silikony. Mezi zatvrdlé nečistoty řadíme také přebytečné polepy, bannery a akční reklama, ilegální výlep, folie a reklama, která již není třeba. Pro zbavení se zatvrdlých nečistot používáme korundové žiletky. Ty díky svému 10 cm dlouhému noži zajistí bezpečné odstranění a nepoškodíme s nimi skleněnou plochu, ale je důležité vás upozornit na to, že jejich používání by měl zajišťovat pouze profesionál, který s nimi umí odborně zacházet. A to z toho důvodu, že člověk, který s korundovou žiletkou nemá zkušenosti by mohl nejen poškrábat nenávratně sklo, ale mohl by si i ublížit. Při mytí oken zajistíme i omytí jejich okolí, tedy přesněji omytí rámů, parapetů a kliček a až po té následuje samotné mytí skleněné plochy. Skleněnou plochu myjeme čistým rozmývákem a se saponátem s vodou, po té setřeme umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou a necháme skleněnou plochu proschnout. Poslední fáze je leštění, které probíhá tak, že nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze naši „suchou metodu leštění“. Při takovém leštění je skleněná plocha vyleštěna pouze 100% bavlněnou a suchou plenou. Mytí oken Brno zajišťujeme také ve výškách za použití kvalitní techniky, která je bezpečná pro nás, ale i pro vaše okolí. Zaměstnanci jsou vždy po domluvě vybaveni hydraulickým ramenem a vysokozdvižnou plošinou, které využívají nejraději. V některých místech ovšem není možné tuto techniku používat z důvodu omezení prostoru. Pak tedy volíme techniku slaňování, kdy je použita horolezecká technika a speleologická technika. Jsme proškoleni o práci ve výškách a tak jsou veškeré výškové práce Brno zajištěny bezpečně a pod záštitou profesionálů, kteří mají platná proškolení podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Využijte služby profesionálů.

 

Mytí oken a výloh v Brně

Mytí oken a výloh v Brně

 

Krystalizace podlah, impregnace, voskování linolea, pvc Brno

Zajistíme pro Vás mytí, čištění, impregnaci oken, výloh fasád ve výškách Brno.

Umytí oken je jednou z námi nabízených divizí a na seznamu služeb máme i další úklidové nabídky, jako například generální čištění koberců Brno strojovou metodou. Využíváme kombinaci tří důležitých prvků, které nám zajistí spolehlivé a hloubkové vyčištění vašeho koberce, a to dezinfekční chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač AS59. Díky mechanickému kartáčování zajistíme precizní odstranění nečistot z vláken koberce a zbavíme váš koberec zatvrdlých nečistot. U levných metod mechanické kartáčování chybí, a tak díky nim nemůže být čištění koberců spolehlivé, proto je nedoporučujeme. Strojová metoda je jediná spolehlivá, která na trhu úklidových služeb zatím existuje. Kotoučovým strojem zajišťujeme odstranění nečistot i z podlah. Čištění podlah Brno zajišťujeme u jakéhokoliv druhu podlahy a za použití několika druhů zásaditých chemií. Ve spojení s údržbou podlah máme v nabídce kvalitní voskování podlah Brno průmyslovým polymerem, což je vosk, který zajistí lepší údržbu podlahy, ochrání ji před poničením a zajistí protiskluzovou funkci. Zajistíme vám i renovace podlah Brno, krystalizace podlah Brno, při kterém jsme našim zákazníkům zařídili zrestaurování takové podlahy, o které byli přesvědčeni, že ji budou muset obnovit. Byli velmi mile překvapeni, co dokáže naše metoda strojového vyčištění podlah. Zrealizujeme vyčištění markýz a žaluzií Brno, které vyčistíme buď se zakázkou mytí oken, nebo čištění provedeme jako samostatnou službu. Čištění plastových markýz Brno je výrazně jednodušší, než čištění látkových markýz Brno. Plastové markýzy čistíme jen čistým rozmývákem a saponátem, a tak je práce hotová. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou za pomoci chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje a vysavače, kterou používáme při čištění koberců. Je zde pouze ten rozdíl, že látkovou markýzu čistíme až 3x v jednom čistícím cyklu, abychom ji důkladně zbavily usazenin z agresivních městských spadů a prachu. Při výškových pracích Brno zajistíme i čištění fasád Brno, čištění bannerů a cedulí ve výškách Brno.

 

Výškové práce pomocí plošiny Brno

Výškové práce pomocí plošiny Brno

 

Odstranění plísní, nátěr proti plísním Brno

Stop graffiti Brno. Odstranění graffiti Brno je velmi často zajišťovanou službou, hlavně ve velkých městech, a to z fasád neošetřených antigraffiti ochranou, ale i z ošetřených. Antigraffiti nátěr / antigraffiti nástřik je ochranná vrstva, ktoru nanášíme na fasádu a ta má za úkol ochránit fasádu před graffiti a zajistit snadné odstranění, a to se 100% úspěchem. Pokud odstraňujeme graffiti z fasády neošetřené AGO, tak býváme úspěšní ze 60 – 90%. V těchto případech vám fasádu i opravíme a správně namíchaným odstínem zamalujeme zbylé stíny a stopy po graffiti. Odstranění plísní Brno zaručujeme kvalitním LSG nátěrem, který odstraní plísně i vlhkost. Díky tomu je zamezena další tvorba zelených sanitrů, a to po dobu 6 let, na kterou se odhaduje životnost LSG nátěru proti plísním Brno.

 

Nátěr proti plísním a mechům Brno

Nátěr proti plísním a mechům Brno

ANTIGRAFFITI OCHRANA, BOJ PROTI GRAFFITI BRNO

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá dlouhé roky aplikací antigraffiti ochrany, která zajistí ochranu před poničením vašeho majetku. Takové poničení majetku může být mnohdy velmi složité napravit u fasád, které nejsou chráněny antigraffiti ochranou. Antigraffiti ochrana Brno je jediná možnost, jak se zbavit graffiti z fasád se 100% úspěchem a to po dobu 4 – 6 let, což je životnost antigraffiti ochrany Brno. Před samotnou aplikací antigraffiti ochrany opravíme fasádu, pokud je poničená, abychom zakonzervovali pěknou fasádu. Antigraffiti ochranu nanášíme buď nástřikem nebo nátěrem a to podle druhu fasády – nástřik aplikujeme na strukturované povrchy v 6 – 12 vrstvách a nátěr v 3 – 6 vrstvách válečkem na hladké povrchy. Naše společnost jako jediná nabízí také levný servis odstranění graffiti, pokud máte námi aplikovanou antigraffiti ochranu. Znamená to, že nám zavoláte či pošlete e-mail, že se na vaší budově objevilo graffiti a domluvíme se na termínu, kdy k vám pošleme naše techniky, aby jej odstranili. Odstraňujeme graffiti jakéhokoliv rozměru, ale je třeba dodat, že pokud odstraňujeme graffiti z fasád, které nejsou ošetřeny antigraffiti ochranou, tak je jejich odstranění daleko složitější a naše úspěšnost je 60 – 90%. S tím se potýká mnoho zákazníků a je třeba následně fasádu opravit a přemalovat fasádní barvou. Nikdy nelze přemalovat pouze nasprejované graffiti. To po zaschnutí fasádní barvy znovu prostoupí, jelikož složení barev je zcela odlišné a sprejová barva nevsákne do sebe fasádní barvu, proto zeslabíme graffiti na nejvyšší možnou míru a následně jej zamalujeme fasádní barvou, namíchanou co nejblíže odstínu, který se na vaší budově nachází. Mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zrealizuje také mnoho jiných úklidových divizí – čištění koberců strojovou metodou, denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, čištění markýz a žaluzií, mytí oken a výloh, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah, odstranění plísní technologií LSG. www.a-servislipka.cz

 

Odstraňování graffit v ulicích Brna

Odstraňování graffit v ulicích Brna

 

Antigraffity nátěr na bytový dům v Brně

Antigraffity nátěr na bytový dům v Brně

Naši pracovníci vypracovali finanční návrh nebo realizovali práci na těchto místech:

Žitná 1480/3, 621 00 Brno-Řečkovice … Neumannova 28, 602 00 Brno-Brno-střed … Horákova 3, 616 00 Brno-Žabovřesky …  Střední 398, 664 48 Brno – Moravany … Jírova 15, 628 00 Brno-Líšeň … Dunajevského 42, 616 00 Brno -Žabovřesky, Brno … Havlíčkova 437, 664 34 Kuřim … Bořetická 2, 628 00 Brno – Vinohrady, Brno … Vrbenského 5, 624 00 Brno-Komín … Břetislavova 40, 643 00 Brno – Chrlice … Krkoškova 16, 61300 Brno-Černá Pole … Obilní trh 3, 602 00 Brno – střed, Brno … Příkop 4, 60200 Brno-střed … Vedlejší 6, 625 00 Brno-Bohunice … Pramenná 8, 641 00 Brno – Žebětín, Brno … Jeneweinova 34, 617 00 Brno – Komárov, Brno … Hájecká 10, 618 00 Brno – Černovice, Brno … Obecká 43, 628 00 Brno – Líšeň, Brno … Tomečkova 21, 638 00 Brno-Lesná … Zlatníky 22, 614 00 Brno-Obřany … Kleštínek 33, 621 00 Brno-Jehnice … Borodinova 26, 623 00 Brno-Kohoutovice … Dolnopolní 30, 614 00 Brno-Maloměřice … Křížkovského 51, 603 00 Brno-Pisárky … Hapalova 22, 621 00 Brno-Řečkovice … U Mostku 23, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … Podstránská 30, 627 00 Brno-Slatina … Tišnovská 117, 613 00 Brno-Brno-sever … Slunečná 26, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Zelná 88, 619 00 Brno-jih, Dolní Heršpice … Traťová 23, 619 00 Brno-jih, Horní Heršpice … Skryjova 22, 614 00 Brno-sever, Husovice … Tovární 27, 643 00 Brno – Chrlice … Taussigova 43, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Jundrovská 32, 624 00 Brno-Komín … Božetěchova 54, 612 00 Brno-Královo Pole … Žleb 31, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole … Na Loučkách 1232, 664 34 Kuřim …Svánovského 23, 628 00 Brno-Brno-Líšeň … Závětrná 25, 620 00 Brno-Tuřany … Brněnská pole 23, 664 51 Šlapanice … Na Zahrádkách 367, 666 01 Tišnov … Mikuláškovo náměstí 23, 625 00 Brno-Bohunice … Jihlavská 67, 62500 Brno – Bosonohy … Ivanovické náměstí 24, 620 00 Brněnské Ivanovice, Brno … Pekařská 25, 60200 Brno-střed … Vejrostova 26, 635 00 Brno-Bystrc … U Svitavy 21, 618 00 Brno – Černovice … náměstí Karla IV. 37, 628 00 Brno-Líšeň … Třískalova 23, 638 00 Brno-Brno-sever … Preslova 29, 602 00 Brno-Brno-střed … Zeiberlichova 28, 644 00 Brno-Brno-sever … V tišině 26, 620 00 Brno-Brno-Tuřany … Žilkova 81, 621 00 Brno – Řečkovice, Brno … Schwaigrova 29, 617 00 Brno-jih, Komárov … Bešůvka 27, 641 00 Brno – Žebětín … Kobylín 23, 644 00 Brno-Soběšice … Pokorova 24, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice … Dunajská 51, 625 00 Brno-Starý Lískovec … Východní 28, 620 00 Brno-Tuřany … Prušánecká 33, 628 00 Brno-Vinohrady … Poplužní 21, 619 00 Brno-Brno-jih … Jana Babáka 23, 616 00 Brno-Žabovřesky … Tovačovského 37, 636 00 Brno-Židenice … Pospíšilova 24, 613 00 Brno-Brno-sever … U vlečky 24, 617 00 Brno-Brno-jih … Vaňhalova 24, Brno-Kohoutovice, 623 00 Brno … Úpatní 33, 634 00 Brno-Brno-Nový Lískovec … Zemanova 22, 627 00 Brno-Brno-Slatina … U Leskavy 48, 625 00 Brno-Brno-Starý Lískovec … Terasová 60, 616 00 Brno-Žabovřesky … Vnitřní 24, 664 48 Brno – Moravany … Ke koupališti 3, 747 06 Opava … Mánesova 1, 748 01 Hlučín … Kostelní 14, 747 21 Kravaře … Lomená 14, 747 06 Opava … Julia Fučíka 199, 795 01 Rýmarov … Květná 4, 748 01 Hlučín … Okružní 4, 792 01 Bruntál … Mezi brahy 12, 747 06 Opava … Dukelská 4, 748 01 Hlučín … Slovácká 65, 696 01 Rohatec … Vítězství 1185, 696 03 Dubňany … náměstí Republiky 777, 691 55 Moravská Nová Ves … Mírová 722, 691 02 Velké Bílovice … Nerudova 5, 691 45 Podivín … Na Padělcích 800, 685 01 Bučovice … Zámek 5, 691 44 Lednice … Vinařská 48, 691 42 Valtice … Masarykova 355, 696 62 Strážnice … Klentnická 165, 691 42 Valtice … 1. máje 371, 691 02 Velké Bílovice … Luční 964, 691 55 Moravská Nová Ves … Polní 1618, 696 03 Dubňany …Brněnská 2, 692 01 Mikulov … Soboňky 64, 696 01 Rohatec … Blažkova 2, 695 01 Hodonín … Slovenská 102, 685 01 Bučovice … Šilingrova 12, 690 02 Břeclav … Vídeňská 38, 692 01 Mikulov … Za Kasárnami 3, 690 02 Břeclav … Bratislavská 8, 691 45 Podivín … Brandlova 68, 695 01 Hodonín … J. Skácela 865, 696 62 Strážnice … 21. dubna 3, 691 44 Lednice … Nová 1012, 742 58 Příbor … M. Baláše 2228, 741 01 Nový Jičín … Lomená 38, 742 21 Kopřivnice … Jana Knebla 1156, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nad pilou 852, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Nová 565, 738 01 Frýdek-Místek … Nerudova 21, 757 01 Valašské Meziříčí … Mendlova 20, 742 35 Odry … Jiráskova 47, 741 01 Nový Jičín … Květinová 19, 742 21 Kopřivnice … Na Stráni 407, 742 47 Hladké Životice … Josefa Kaluse 1641, 738 01 Frýdek-Místek … Křižíkova 1254, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Kostelní 105, 742 45 Fulnek … Fryčovická 162, 739 44 Brušperk … Pod Hvězdárnou 2, 757 01 Valašské Meziříčí … Budovatelská 544, 742 13 Studénka … Na Benátkách 910, 742 58 Příbor … Dostála Bystřiny 8, 741 01 Nový Jičín … Husova 3, 742 21 Kopřivnice … Javorová 2942, 738 01 Frýdek-Místek … Ke stadionu 1790, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Máchova 2, 757 01 Valašské Meziříčí … Leoše Janáčka 715, 742 13 Studénka … Potoční 1159, 735 11 Orlová … Krajní 32, 736 01 Havířov … Rohová 35, 736 01 Havířov …   Ke stadionu 361, 739 61 Třinec … Polní 32, 733 01 Karviná …Okružní 388, 735 81 Bohumín … Kosmonautů 76, 734 01 Karviná … Mladé Gardy 28, 736 01 Havířov … Slezská 872, 735 14 Orlová … Míru 414, 735 31 Bohumín …   Ropická 88, 737 01 Český Těšín … Olšiny 71, 733 01 Karviná … Mládežnická 456, 735 31 Bohumín … Vratká 22, 736 01 Havířov … Ostrovského 22, 736 01 Havířov … Práce 240/68, 277 11 Neratovice … Purkyňova 474/55, 547 69 Náchod … Jičínská 1101/55, 293 01 Mladá Boleslav … Svojsíkova 84/655, 28903 Městec Králové … Studentská 51/556, 276 01 Mělník … Poděbradova 96/64, 289 22 Lysá nad Labem … Na vyhaslém 842/75, 272 01 Kladno … Žižkovo náměstí 31/108, 506 01 Jičín … Moravská 92/997, 55101 Jaroměř … Na Vinici 260/107, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Za Poštou 1941/69, 500 08 Hradec Králové … Josefská 230/69, 53401 Holice … Opočenská 459/64, 518 01 Dobruška … Ed. Karla 100/784, 50303 Smiřice … Medřická 180/64, 50353 Smidary … Dobrovského 360/67, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Al. Jiráska 590/85, 504 01 Nový Bydžov … Náchodská 2131/105, 549 01 Nové Město nad Metují … Tyršova 585/54, 768 11 Chropyně … Chobot 51/465, 767 01 Kroměříž … Velký Újezd 396/21, 783 55 Velký Újezd … Věrovany 342/351, 783 75 Věrovany … Kout 35/47, 751 02 Troubky … Cimburkova 181/321, 751 01 Tovačov … Na Výsluní 555/71, 798 12 Kralice na Hané … Trávnická 33/315, 796 01 Prostějov … Na Romži 371/14, 796 07 Držovice … Jablůnka 436/624, 756 23 Jablůnka … Kouty 1445/36, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 163/751, 756 43 Kelč … Družstevní 135/69, 768 21 Kvasice … Babice 485/120, 687 03 Babice … Zahradní 229/25, 687 06 Velehrad … Malé Vlčiny 32/625, 779 00 Olomouc … Českobratrská 75/35, 779 00 Olomouc -nové Sady … Trnava 112/441, 763 18 Trnava … Liptál 218/62, 756 31 Liptál … Ratiboř 5605/345, 756 21 Ratiboř … Švábenice 349/68, 683 23 Švábenice … Komenského 46/320, 751 52 Přerov … 28. října 33/47, 751 17 Horní Moštěnice … Palackého náměstí 32/284, 683 23 Ivanovice na Hané … Lomená 578/65, 798 27 Němčice nad Hanou … Padlých hrdinů 944/254, 752 01 Kojetín … Školní 242/36, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Masarykovo náměstí 38/691, 753 01 Hranice … Bratrská 41/65, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 282/921, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 174/55, 751 23 Dolní Újezd … Tyršova 818/690, 768 24 Hulín … Vrbátky 45/62, 798 13 Vrbátky … Tršice 268/794, 78357 Tršice … Masarykova 96/184, 783 72 Velký Týnec … Komenského 385/205, 783 73 Grygov … Komenského 475/32, 751 03 Brodek u Přerova … Náměstí 38/751, 768 02 Zdounky … Havlíčkova 348/96, 768 33 Morkovice-Slížany … Družební 77, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Ostravská 26, 747 70 Opava-Komárov … Čs. armády 12, 767 01 Kroměříž … Karla Svobody 5, 725 27 Ostrava-Plesná … Bochenkova 11, 746 01 Opava … Komenského 2, 792 01 Bruntál … Jarní 9, 748 01 Hlučín … Floriánská 8, 747 21 Kravaře … Joži Davida 19, 747 06 Opava … Hornoměstská 62, 795 01 Rýmarov … Bezručova 4, 743 01 Bílovec … Antonína Vaška 73, 747 92 Háj ve Slezsku … Ostravská 50, 748 01 Hlučín … Krašická 6, 720 00 Ostrava-Hrabová … Ke koupališti 2, 747 06 Opava … Průkopnická 15, 747 20 Vřesina … Dubová 781, 747 27 Kobeřice … Sokolovská 2, 747 23 Bolatice … U Náhonu 2, 747 21 Kravaře … Hradská 498, 74764 Velká Polom … Lípová 326, 747 69 Pustá Polom … Slavkovská 297, 747 81 Otice … Žižkova 508, 747 41 Hradec nad Moravicí … Skřipov 42, 747 45 Skřipov … Lidická 606, 749 01 Vítkov … Dělnická 2, 748 01 Hlučín … Holečkova 4, 747 06 Opava … Dlouhoveská 15, 748 01 Hlučín … Ke koupališti 2, 747 06 Opava … Dokoupilova 45/65, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Klímkova 50/235, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava …Kolumbova 43/64, 720 00 Ostrava-Hrabová … Hlavní 51/32, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Aloise Gavlase 52/74, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Dvorová 65/25, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice …Janáčkova 43/45, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Jana Ziky 52/23, 708 00 Ostrava-Poruba … Borovicová 50/75, 723 00 Ostrava-Martinov … Kubelíkova 56/62, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Polní 903/54, 742 83 Klimkovice … Husitská 45/62, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Cementová 53/30, 720 00 Ostrava-Hrabová … Anny Letenské 71/51, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Do Špice 48/68, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Jaselská 53/41, 708 00 Ostrava-Poruba … Dvouletky 85/91, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Kozinova 47/92, 722 00 Ostrava-Třebovice … Antonína Poledníka 55/312, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Horní 137/57, 700 30 Ostrava … Na Náhonu 71/62, 702 00 Ostrava … Novinářská 51/94, 70100 Ostrava …Holasova 55/94, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Jugoslávská 71/92, 700 30 Ostrava … Františka Hajdy 47/65, 700 30 Ostrava … Ruská 58/64, 703 00 Ostrava-Vítkovice … Bulharská 44/98, 708 00 Ostrava … Hviezdoslavova 53/21, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Frankova 42/95, 724 00 Ostrava-Proskovice … Fričova 48/92, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Dobroslavická 44/92, 725 27 Ostrava-Plesná … Mastného 41/20, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Bieblova 50/97, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Gogolova 52/21, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Borovicová 54/14, 723 00 Ostrava-Martinov … Branecká 51/62, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Průmyslová 1879/68, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Sokolovská 1680/68, 250 88 Čelákovice …Masarykova 111/95, 284 01 Kutná Hora … Na hřišti 44/54, 289 24 Milovice … Ondřejovská 79/62, 251 64 Mnichovice … Na Sádkách 238/55, 250 87 Mochov … Chotusická 56/54, 286 01 Čáslav … Tyršovo náměstí 1006/67, 560 02 Česká Třebová … náměstí Arnošta z Pardubic 53/65, 282 01 Český Brod … Lipová 218/65, 251 01 Dobřejovice … Rostoklatská 223/65, 250 82 Tuklaty … 17. listopadu 260/54, Týniště nad Orlicí … Popradská 1548/54, 562 06 Ústí nad Orlicí … Maroldova 1435/65, 250 82 Úvaly … Pražská 328/65, 281 66 Jevany … Máchova 419/65, 250 90 Jirny … Benešova 1138/65, 280 02 Kolín … Polní 1184/554, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Na Křenovce 509/65, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Svízelová 214/54, 250 84 Květnice … Nad Strouhou 957/654, 250 91 Zeleneč … Havlenova 155/54, 564 01 Žamberk … Dr. Nováka 43/65, 294 71 Benátky nad Jizerou … Voříškova 207/54, 51754 Vamberk … Na Suchých 357/44, 252 42 Vestec … Na Horkách 144/65, 251 63 Všestary … Na Staré cestě 119/54, 281 63 Vyžlovka … V Tejnecku 538/57, 537 01 Chrudim … K Elektrárně 265/24, 533 12 Chvaletice … Sportovní 107/54, 251 62 Mukařov … Toušeňská 321/54, 250 81 Nehvizdy … Nový dvůr 181/24, 561 51 Letohrad … Pístecká 43/65, 288 02 Nymburk … Spořilov 117/44, 530 03 Pardubice-Pardubice I … Truhlářská 81/654, 290 01 Poděbrady … Na Skalce 70/24, 251 01 Popovičky … Tovární 250/14, 252 43 Průhonice … náměstí T. G. Masaryka 53/54, 251 67 Pyšely … Hradecká 201/46, 535 01 Přelouč … Orlická 23/64, 251 01 Říčany … Pražská 1119/68, 289 12 Sadská … Tyršovo náměstí 67/54, 533 04 Sezemice … Husova 420/65, 538 21 Slatiňany … Tovární 46/541, 568 02 Svitavy … Žižkova 407/98, 586 01 Jihlava … Křivánkovo náměstí 121/65, 641 00 Brno – Žebětín … Legionářská 527/88, 664 34 Kuřim … Šafaříkova 1360/55, 676 02 Moravské Budějovice … Valdštejnská 91/294, 588 32 Brtnice … Jiráskova 571/55, 664 11 Zbýšov … Sklářská 906/65, 665 01 Rosice … Růžová 220/82, 672 01 Moravský Krumlov … Janáčkova 347/92, 666 01 Tišnov … náměstí Míru 61/285, 675 26 Želetava … Žižkova 287/51, 591 31 Žďár nad Sázavou … Zákostelní 671/109, 67555 Hrotovice … Havlíčkova 467/73, 671 72 Miroslav … Ve Sboru 1596/68, 664 91 Ivančice … Bartuškova 760/60, 674 01 Třebíč … Na Hrázi 138/87, 588 56 Jihlava-Telč … Třebíčská 1610/110, 594 01 Velké Meziříčí … Meziříčská 605/56, 594 51 Křižanov … Pražská 696/78B, 642 00 Brno – Bosonohy … Poříčí 1052/114, 691 23 Pohořelice … Střední 61/70, 664 48 Brno – Moravany … Nad Kralickým kopcem 367/88, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Hrnčířská 177/62, 595 01 Velká Bíteš … Hovězí 187, 75601 Hovězí … Bánov 574, 68754 Bánov … Čupy 653, 687 51 Nivnice … Hřbitovní 133, 687 25 Hluk … Vlčnov 1182, 687 61 Vlčnov … Lesní čtvrť I 3409, 760 01 Zlín … Příčná 565, 755 01 Vsetín … Paseky 597, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Tyršova 958, 763 12 Vizovice … Rovná 441, 763 15 Slušovice … Nádražní 545, 686 03 Staré Město … Větrná 400, 686 05 Uherské Hradiště … Valašská Bystřice 666, 756 27 Valašská Bystřice … Horní Bečva 961, 756 57 Horní Bečva … Velké Karlovice 77, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 307, 756 04 Nový Hrozenkov … Sídliště 6. května 1100, 756 54 Zubří … Halenkov 87, 756 03 Halenkov … Příčná 1532, 765 02 Otrokovice … Kollárova 18, 763 61 Napajedla … Jasanová 1967, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 54, 756 51 Zašová …Nivnická 2185, 688 01 Uherský Brod … Hlavní 233, 763 26 Pozlovice … Uherskobrodská 952, 763 26 Luhačovice … Husova 626, 687 71 Bojkovice … náměstí Mezi Šenky 875, 763 21 Slavičín … Mlýnská 1266, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Československé armády 246, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 355, 756 12 Lidečko …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *