Antigraffiti nátěr Brno

Přátelé nám poradili, ať jdeme do prevence před graffiti od profesionálů

Už od střední školy se vídáme s našimi přáteli – také párem. Protože jak oni, tak my, jsme se brali brzo po maturitě, takže se už známe opravdu dlouho. Jezdíváme společně na dovolené a snažíme se aspoň dvakrát do měsíce při nějaké příležitosti potkat. Za ta léta se známe opravdu dobře a věříme si. Proto jsme nebrali na lehkou váhu doporučení, které nám naši přátelé dali. Přihodila se jim totiž dost nepěkná věc. Fasádu domu jim totiž posprejoval nějaký vandal.

Antigraffiti nátěr funguje spolehlivě, graffti, když se objeví, je hned dole

Takže museli složitě řešit odstranění graffiti. A doporučení tví v tom, že nám poradili, abychom si nechali nanést prevenci proti graffiti. Protože by se to mohlo stát i nám. A my jsme samozřejmě tuto radu vzali v potaz. Obrátili jsme se na společnost Nátěry proti graffiti Brno. Což je osvědčená úklidová firma, která se leta letoucí věnuje odstraňování a prevenci graffiti znečištění. Říkali jsme si, že minimálně za klidné spaní nám aplikování tohoto preventivního kroku rozhodně stojí.

A SERVIS LIPKA totiž vyvinul službu, kterou je kvalitní antigraffiti ochranný nátěr. Díky antigraffiti nátěru se případný sprejový výtvor vandala totiž nevsákne až do samotné struktury fasády. Proto jde pak jakýkoliv sprejový obrazec snadno a se sto procentním účinkem oddělat pryč. Což se bohužel bez nanesení tohoto speciálního antigraffiti nátěru zaručit nedá. Proto to měli naši přátelé složitější při odstraňování graffiti. Protože prevenci si nechali udělat až po útoku sprejera.

A SERVIS navíc v rámci svých komplexních služeb zajistí i následný servis. V případě, že by se tedy sprejové vandalství na fasádě opravdu objevilo. Čemu jsme ani nechtěli věřit, tak A SERVIS poskytuje tento následný servis úplně zdarma. To je opravdu velmi vstřícná nabídka směrem k zákazníkům. Myslím, že tu člověk jen tak ve světě dnešního tvrdého byznysu nenajde. Tato komplexní služba a vlastně i celé působení společnosti A SERVIS si získalo velkou oblibu také v zahraničí.

A to u našich sousedů – na Slovensku, Německu a v Rakousku. To už jen potvrzuje a dokresluje kvality této společnosti, o kterých nemůže být pochyb. K tomu všemu si A SERVIS na své konto může připsat dvacet let práce v oboru. Což z této firmy dělá spolehlivou a osvědčenou společnost. Jen tak pro zajímavost, A SERVIS klade svým zákazníkům na srdce, aby si graffiti nezkoušeli sami přímo přetřít barvou bez předešlého profesionálního odstranění.

Graffiti totiž v takových případech pak prostupuje, v nejlepší možnosti jsou vidět jeho kontury a stopy po sprejích prosvítají. A to rozhodně nepůsobí esteticky. Graffiti tedy je potřeba vždy nejdříve odstranit prostřednictvím odborníků, aby byl výsledek perfektní. Graffiti odstraňují pracovníci A SERVISU tím způsobem, že jej nejdříve co nejvíce zeslabí. A poté postižené místo přetřou danou fasádní barvou. A teprve pak přichází na řadu výše popsaný preventivní zákrok. To tedy zajistí, aby bylo odstranění graffiti trvalé i nadále.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *