Čištění koberců Praha ceník

Ptáci jsou úžasná stvoření a měla by se chránit, ptáci si dají lentilky a schytá to koberec

Před několika dny si nás objednala jedna paní. Zněla docela starostlivě. A stala se jí docela vtipná historka, jež se váže kolem zašpiněného koberce a toho, proč byl místy zvláště barevný. K naší klientce se pár dní předtím stavila na návštěvu kamarádka s malým dítětem. A jak už to tak bývá, malé děti tropí neustále neplechu, i když to myslí dobře. Ale tentokrát to snad kamarádčina dcera trochu přehnala. Jak jsme pochopili z povídání naše klientka je a vždy bude velká milovnice zvířat, ostatně i když jsme přijeli vidli jsme na vlastní oči, kolik měla doma zvířat. No a ta, která kamarádčina dcera skoro přiotrávila byly korely, druh papouška. Klientka je běžně vypustí z voliéry, aby se trochu prolétly a nebyly neustále zavřené.

Čištění koberců  - Nejnovější technologie v ČRKdo nám vyčistí koberce

Jenže na návštěvě toho dne je…

Jenže na návštěvě toho dne je kamarádčina dcera potají nakrmila lentilkami, korely je samozřejmě všechny sezobaly. A pak šly na večerní průzkum bytu, totiž proletět se. Jenže najednou se všechny sedly na jedno místo nad koberec a začaly na něj kálet, jedna po druhé a přes druhou. Koberec, tak po chvíli náletu korel byl značně poznamenaný. A už zkrátka nevypadal jako dřív. Zajímavým úkazem také bylo, že byl místy barevný. Bylo to nejspíš zapříčiněno tím, že korely snědly lentilky a ty jim, nejen vůbec neudělaly dobře na zažívání, ale také způsobily určitou pigmentaci jejich výkalů. Trošku jsme se tomu smály, protože tohle člověk, opravdu nezažije v práci každý den.

Čím vyčistit špinavý koberecNa koho se obrátit s vyčištěním koberců v domácnosti

A právě proto ji máme s kolegy tak rádi. Až jsme si tohle všechno vyslechli, pustili jsme se do čištění koberce. Pro naši firmu neexistuje nic, s čím by si neporadila. Naše metoda je totiž jedinečná a nemá na trhu téměř konkurenci. Metoda našeho čištění spočívá v tom, že se nejprve do samé struktury koberce zapraví značková chemická kosmetika od firmy Bosch RTS. Tato kosmetika je speciální, ale přitom i šetrná a odstraní to, co je nezbytně nutné. Pomocí vzniklé pěny z čištění a také pomocí kotoučového stroje s rotačními kartáči tato kosmetika do sebe nabalí veškeré nečistoty, a to včetně alergenů, roztočů i lety zašlých nečistot. Navíc také koberec pořádně dezinfikuje.

Kolik stojí čištění kobercůProfesionální čištění koberců

K dosažení kýženého výsledku…

K dosažení kýženého výsledku a navrácení koberce do původního stavu je však zapotřebí ještě něčeho. Aby byl koberec opravdu pečlivě vyčištěný je třeba jej vysát naším extrémně výkonným třímotorovým vysavačem. Ten dovede odstranit už všechny zbytky nečistot, alergenů, roztočů a bůh ví ještě čeho dalšího. Navíc koberec vysaje prakticky zcela do sucha, tudíž obavy o jeho osud a zplesnivění jsou zbytečné.

Čím vyčistit koberec a zbavit ho chlupůPomocí čeho vyčistím z koberce alergeny

Na dokonalý výsledek je ale také potřeba poctivých pracovníků, kteří svoji práci dělají s láskou a dokáží ji vždy odvést na 100 %. A na to vemte jed, že naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. taková přesně je. Když jsme pak ukázali finální výsledek po úplném vyčištění paní byla spokojená. Říkala, že jsme odvedli opravdu skvělou práci a že jde vidět, že svojí práci máme rádi, a to je půl úspěchu. Výborně, takoví zákazníci jsou pro nás opravdu cenní. Vážíme si proto jich i jejich podpory a už se těšíme na další zakázku. Čištění koberců Praha ceník.

Kde nechat vyčistit koberce

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *