Odstranění polepů Praha

S rozmývákem a hadrem k dokonalosti k umývání oken

Jsme kolektiv veterinárních lékařů a technického personálu, který se snaží o poskytování nadstandardní péče našim pacientům. Tomu odpovídá i komplexní veterinární péče, tak schopnost zajistit první pomoc vašim mazlíčkům 24 hodin denně. Nabízíme nejmodernější technické vybavení stejně jako nabídku kvalitních krmiv, hraček a ostatních potřeb pro čtyřnohé členy vašich domácností. Jsme schopni dlouhodobě pečovat o pacienty v kritickém stavu. Toto všechno by nebylo možné bez našeho dlouholetého podporovatele, který nám svou rozvíjející se kliniku přenechal za velmi výhodných podmínek.

Odstraňování stínících folií, polepů a celopolepů a zbytky lepidla po stržení z oken a výkladů v Praze

Mohli jsme tedy mnohem více peněz investovat do rozvoje kliniky, vybavení, školení a celkové modernizace budovy. Vzhledem k tomu, že budova je rozsáhlá, neobejdeme se bez pomocné síly v oblasti úklidu a údržby objektu. Nedávno jsme sháněli novou firmu na mytí početných oken v naší klinice. Výběr nebyl jednoduchý, nicméně se zadařilo a nyní spolupracujeme se špičkou ve svém oboru, a tou je firma Odstraňování polepů Praha. Tato společnost má svou stálou klientelu nejen na území České republiky, ale také v Německu, v Rakousku a na Slovensku.

A toho si ceníme. Moc dobře totiž víme, že klientela v Německu a Rakousku je náročnější než ta naše. A to už jenom proto, že mají větší trh a konkurence je tam větší. A SERVIS LIPKA se zabývá mnoha druhy čištění. Od mytí oken a čištění výloh, přes odstraňování plísní, čištění koberců a podlah až po odstraňování graffiti. Zde se ale zmíním o službě, kterou jsme sami odzkoušeli a o které vám mohu něco blíže říci. A snad tím někomu i pomohu. K mytí oken používají takzvaného suchého leštění bez použití leštidel. Tento postup si sami vynalezli a postupem času zdokonalili. Při mytí oken postupovali tak, že nejdřív umyli veškeré nečistoty z rámů.

Odstranili špínu a prach. Následně umyli skleněnou plochu čistým rozmývákem se saponátem. A poté odstranili umyté nečistoty kvalitní gumovou stěrkou. Po tomto procesu nechali skleněnou plochu proschnout. Až bylo sklo důkladně proschnuté, pečlivě ho vyleštili suchou bavlněnou plenou. Důvod, proč firma A SERVIS zásadně nepoužívá leštidla, je prostý. Leštidla podle nich v žádném případě nezaručí dlouhotrvající lesk. Okna je poté potřeba umývat častěji, než je nutné. To ušetří čas a peníze. Jednak za leštidla, ale také kvůli tomu, že nemusíte úklidovou firmu volat tak často.

Po nějaké době navíc jsou na skleněných tabulích vidět šmouhy. Leštidla na sebe totiž navazují prach a pyl. Ty zvýrazní na okně tahy a kruhy, kterými bylo okno leštěno. Sami jsme se přesvědčili, že zaměstnanci A SERVISU jsou proškolení profesionálové. Přesně vědí, co dělají, pracují rychle, ale velice důkladně a pečlivě. S jejich prací jsme tedy velice spokojení. Zároveň oceňujeme i jejich pozitivní a profesionální přístup a vystupování. Naše kritéria tedy splnili do puntíku a rozhodně si zaslouží doporučit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *