Čištění pergol Praha

Volíme tu nejschůdnější cestu v realizaci mytí a čištění nepřístupných oken

Provozujeme kožní ambulanci při okraji města. Zaměřujeme se na diagnostiku a léčbu kožních nemocí dospělých i dospívajících. Poskytujeme také poradenství v oblasti prevence kožních chorob. Ambulance vznikla přestavbou původně rodinného domu, což s sebou nese některé nevýhody. K nim jsme se museli nějakým způsobem postavit, jelikož by to mělo vliv na běžný provoz ambulance. Zásadní změnou byl výtah, ale také únikové východy, čekárna a mnoho dalších “drobností”, které se při realizaci ukázaly nakonec větší, než jsme si původně mysleli.

Umývání prosklených ploch, oken, skleněných pergol a zimních zahrad v Praze

Rekonstrukce byla náročná, jelikož jsme nechtěli zcela měnit dispozice domu. Zejména kvůli mé zatvrzelosti, výstavbě výtahu a posunutí schodiště, jsme také museli řešit čištění oken a prosklených ploch, které se rázem ukázalo být pro běžného člověka bez potřebného vybavení nedostupné. Proto jsem se před časem obrátila na prověřenou úklidovou firmu, kterou jsem si zpočátku řádně otestovala, než jsem s ní navázala dlouhodobou spolupráci.

Ukázalo se, že moje opatrnost zde není úplně na místě. Ale člověk přece nikdy neví. Proto jsem se rozhodla na tento web přispět svou troškou do mlýna. A která že byla ta má vyvolená? Dovolte mi, abych ji krátce představila… Dlouholeté zkušenosti na poli úklidů a čištění zajišťuje firmě Čištění skleněných pergol, dominantní postavení na trhu nejen v České republice, ale i v zahraničí. Patří ke špičce v oboru nejen u nás doma, ale i u našich sousedů v Německu, Rakousku a Slovensku.

I v těchto zemích si vybudovali stabilní základnu zákazníků. Kromě jejich věrných klientů se na ně neustále obracejí noví. Jedním z důvodů je i fakt, že nabízí široké spektrum služeb spojených s úklidem. Mezi ně patří například čištění koberců, podlah, odstraňování graffiti a prevenci proti nim nebo odstraňování plísní. Kromě toho se specializují také na mytí oken. To ovšem nezahrnuje pouze mytí obyčejných oken, ale také mytí výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených obalů budov a veškerých skleněných výplní.

Všechny služby, které nabízí, jsou schopni provádět téměř v jakýchkoliv podmínkách. Jejich zaměstnanci jsou totiž školení profesionálové na práci ve výškách a každý netradiční prostor je pro ně zároveň i výzvou. Všechny práce provádí tak, aby nenarušili běžný chod provozovny nebo domácnosti. Není pro ně problém se domluvit na provádění úklidu před nebo po zavírací době. Jejich zaměstnanci rádi přijedou téměř kdykoliv. Individualita je pro ně důležitá. A jak to vypadalo u nás? A SERVIS LIPKA donesli si všechno potřebné vybavení a pustili se do práce. Protože jsou týmem proškolených profesionálů, používají ty nejmodernější technologie, vysoce výkonný a kvalitní strojový park a vybavení. Kromě toho používají také ty nejlepší značkové čisticí prostředky.

Na rozdíl od jiných firem však pro kvalitní mytí používají takzvanou metodu suchého leštění. To znamená, že při mytí výloh a oken nejsou použity žádné leštící přípravky. Ty sice zdánlivě zaručují skleněným plochám dokonalý lesk, ale za nějaký čas se leštidla na vyčištěné skleněné ploše objeví a jsou zjevné tahy leštění. Jejich zaměstnanci proto čistí okna a prosklené plochy rozmývacím nástrojem, a následně je stírají stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento způsob leštění a čištění má několik výhod. Mezi ty nejdůležitější patří finanční úspora a dlouhotrvající efekt. Práce je sice fyzicky náročnější, ale výsledek stoprocentně stojí za to

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *