Antigraffitová ochrana, nátěr proti graffiti Přerov

Antigraffitová ochrana, nátěr proti graffiti Přerov a Kroměříž – ochranný nátěr fasády proti graffiti Přerov a Kroměříž a sprejovému znečištění Přerov a Kroměříž a spreyerskému vandalismu Přerov a Kroměříž – Zakázka, kterou jsme po zákazníka zrealizovali, se týkala nanesení antigraffitové ochrany v podobě antigraffitového nátěru, který jsme nanášeli na sokl domu a na štít domu nad soklem. Na zakázce pracovali tři zaměstnanci naší firmy v celkovém čase 8 hodin.

Před nanesením antigraffitového nátěru jsme nejprve museli povrch, který měl být ošetřen touto ochranou, kvalitně očistit od veškerých nečistot. Na ošetření soklu jsme nanesli 9 vrstev antigraffitové ochrany a štít domu jsme ošetřili 3 vrstvy antigraffitového nátěru. Antigraffitový nátěr Přerov a Kroměříž je jediný možný způsob, jak předejít komplikacím, které vyplývají z odstraňování grafitů. V případě, že si zákazník nechá zajistit naší firmou antigraffitovou ochranu, po celou dobu životnosti této ochrany, která se pohybuje kolem 4 až 6 let, mu bude prováděn servis odstranění grafiti. Tento servis spočívá v tom, že pokud se na fasádě, omítce nebo na jiném povrchu objeví graffiti, tak nás zákazník kontaktujete telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu na naši e-mailovou adresu centrala@a-servislipka.cz a my za ním ihned přijedeme, pokud to ovšem dovolí klimatické podmínky.

Průběh zakázky proběhl bez jakýchkoliv komplikací. Ze strany zákazníka byla zaznamenána spokojenost s námi vykonanou prací.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *