Hradec Králové odstranění graffiti

V „Čištění graffiti Hradec Králové“ dokážeme odstranit graffiti ze všech povrchů

jak odstranit graffitiMy v Hradec Králové odstranění graffiti  se specializujeme na úklid a odstranění nežádoucích skvrn a výtvorů. Jsme jedničkou na trhu a dlouhodobě pomáháme udržovat čisté a krásné i fasády vašich domů. To co je pro vás noční můra je pro nás každodenní chleba – a zbavit váš dům nechtěného graffiti je naše práce, ve které jsme opravdu dobří. Dlouhodobě se soustředíme i na prevenci. Protože včasné a rychlé odstranění graffiti je velmi důležité pro námi prováděný „systém čistých budov“. Je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraňuje, pouliční umělci brzy zjistí, že jejich dílo nemá trvalou platnost a takto demotivovaní se zaměří na jinou činnost, ve které se realizují a nebo změní svůj objekt zájmů na jinou lokalitu. – čím odstranit graffiti

Proto je zásadní se těchto obrázků a nápisů zbavit co nejrychleji. Pokud se někde na vaší fasádě objeví graffiti a my ho odstraníme, vždy na tomto místě zcela zdarma vrátíme nový plát antigraffitové ochrany, takzvané AGO. Zabezpečíme tím, že dojde k nanesení nového AGO plátu v místě, které jsme oslabili při čištění a odstraňování. Díky tomu dokážeme nabídnout přijatelné ceny. Nejen v ceně, ale hlavně v servisní činnosti a v umění udržet budovy bez graffiti v ČR nemáme konkurenci. Jsme jediná firma, která nabízí takto levný, účinný a kompletní servis. Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem se úspěšnost ošetření pohybuje kolem šedesáti až devadesáti procent.

Proto…

kvalitní odstranění graffitiProto apelujeme na zákazníky, že je třeba nezanedbat prevenci. Pokud není fasáda ošetřena antigraffitovou ochranou postupujeme tak, že opakovaně zeslabujeme graffiti až do té míry. Kdy jsou vidět jen jeho původní kontury. Poté je většinou nutné fasádu přetřít původní barvou. Fasády, které touto ochranou opatřené jsou, je na rozdíl od těch neošetřených možné očistit s okamžitým a stoprocentním výsledkem. Na aplikaci antigraffitového nátěru  jsme se dohodli i s majitelem novostavby na kraji města, který se na nás obrátil s žádostí o zabezpečení své fasády. Jsme vždycky rádi, když zákazníci myslí dopředu a stejně, jako chrání svůj majetek před zloději, chrání jej i před vandaly.

Nanesli jsme tedy několik vrstev AGO a tím zajistili případné bezproblémové odstranění budoucích malůvek. S pánem jsme se domluvili na ošetření ještě před začínající zimou, protože nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je nutné, aby byla venkovní teplota vyšší, než 10 ºC a použitá technologie tak mohla bez problému a účinně fungovat. Garantujeme životnost tohoto opatření po dobu až 6 let. Kdy si zákazníci budou úplně jistí, že jejich fasádu nemůže nic ohrozit. Doufáme, že stejně jako nový majitel domu, kterému jsme pomohli ošetřit jeho fasádu budou spokojení i všichni další zákazníci. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *