Jak čistit plíseň

LSG Praha spolehlivě ochrání vaše zdi před nežádoucí plísní

Postavili jsme si krásnou víkendovou vilu, kde máme i malý bazén a saunu. A v místnosti, která nám slouží jako převlékárna, se udělala plíseň. Snažili jsme se to vyčistit, ale vůbec nám to nešlo. Bylo potřeba na to najít nějakou firmu, protože mi bylo jasný, že já si s tím neporadím. Neměla jsem se žádnou zkušenosti, tak jsem prolízala diskuze na internetu, abych našla někoho, kdo by měl opravdu dobré reference.

A našla jsem ji, a sice firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A musím říct, že jsem s nimi byla moc a moc spokojená. Vysvětlili nám, že to pravděpodobně bylo způsobené příliš rozdílnou teplotou mezi místnostmi a vlhkem, přece jenom u bazénu je mnohem více vlhko. A jestli bych se o něčem dále chtěla zmínit, tak je to jejich LSG – revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Jejich služba nabízí komplexní  odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Jejich…

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení Jak čistit plíseň. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky. Další informace samozřejmě naleznete i na samotném webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně zaměstnanci této firmy nejprve na povrch znečištěný plísní nanesli účinný desinfekční prostředek.

Po…

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Taky nám řekli, že LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte.  Díky tomu se nemusím bát, že by mě plíseň v koupelně měla opět trápit. Pro jistotu jsem si ten nátěr nechala dát i do dalších místností, kde by jednou hrozilo, že by se plíseň mohla objevit, protože prevence je vždy tím nejlepším řešením.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *