Koberce čištění Praha

Pomocí strojové metody Praha z koberce vyčistíte i dýňovou polévku

Skvrny od dýňové polévky na koberci jsou vždycky problém. Proč? Běžnými čisticími prostředky jej z koberce zkrátka nedostane, vždycky tam zůstane minimálně jemná oranžová stopa. Běžné postupy domácího čištění koberců si takovou skvrnou nedokáže poradit. A ani suchá metoda čištění koberců. Ta je sice vhodná pro koberce z velmi jemného materiálu. Jenže její nevýhodou je to, že když je tak šetrná, tak si s opravdu zašlými a velkými skvrnami neporadí.

A s takovou dýňovou polévkou už vůbec ne. A extrakční metoda také není vhodná, protože ta po čištění zase na koberci zanechává fleky, takže to také není nejlepším řešením, spíše jen výměna starých problémů za nové. Nejlepší alternativou pro vyčištění vašeho koberce pro takto odolné skvrny je strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Praha nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Proto…

Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i dýňovou polévku (samozřejmě pokud není na koberci několik let). A proč zde neustále mluvíme o dýňové polévce? Protože naší poslední zakázkou bylo právě čištění koberce od dýňové polévky. Je pravda, že s koberci je více práce než s podlahami. Ale jejich nespornou výhodou je, že nemusíte nosit papuče a nikdy vám není zima od noh.

Ale pravda, že je na něm vidět mnohem více špíny než na podlahách (ale i tak to neznamená, že není třeba o podlahy nijak pečovat). Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s ním dokázali bez problému poradit. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i dýňovou polévku v koberci. Protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Kdyby tam byla zaschlá několik měsíců, určitě by to bylo horší, ale takto to pro náš kotoučový stroj nebyl žádný problém.

Tato metoda čištění koberců je skutečně účinná. Proto jsou naše služby vyhledávány nejen u nás, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A nabízíme i celou řadu dalších úklidových služeb, takže máte u nás vše pod jednou střechou se zárukou maximální kvality

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *