Odstraňování plísní

S odstraněním plísně je dobré se obrátit na Odstraňování plísní Praha

Jak odstranit houby ze stěn?Můžeme poslouchat pořád dokola, že je lepší se starat o prevenci, než řešit až vzniklé problémy, ale moc z nás to nedodržuje, pokud se nejedná o zdraví. Kupříkladu problémy s plísní. A to se týká i nás. A příjemné to nebylo. Snažili jsme se ji sice vyčistit, ale moc jsme upřímně neuspěli, i když jsme nakoupili mraky čisticích prostředků, u kterých jsme doufali, že se o to postarají. Takže bylo potřeba vymyslet jiný plán a rozhodli jsme se kontaktovat úklidovou firmu.

A obrátili jsme se na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, protože měla na internetu ty nejlepší reference. A jsou zcela oprávněné, protože zdi perfektně očistili a jsou jako nové. Na závěr jejich práce vše očistili protiplísňovým nátěrem LSG, který bude dlouhodobě naše zdi chránit před vznikem další plísně. Byla jsem velmi spokojená a i s jejich vystupováním, protože domluva s nimi byla perfektní, všichni byli vstřícní a svou práci odvedli pečlivě a i rychle.

K žádnému…

Likvidace, sanace, odstranění plísníK žádnému přesouvání termínu nedošlo, ani k dalším zbytečným problémům. Byli jsme s nimi spokojeni opravdu ve všech ohledech. Ani s cenou jsme neměli problém, i když byla o něco vyšší, protože vzhledem k jejich kvalitě se dle mého jedná o adekvátní navýšení ceny ve srovnání s jinými úklidovými firmami, které znám.

Proto bych rozhodně neměnila a tím můžu tuto firmu a její službu odstraňování a likvidaci plísní Praha všem jedině doporučit. Rozhodně se jedná o investici, která se vyplatí. Navíc je i levnější se o to starat předem a nechat si na zdi dát samotné LSG, než pař řešit i odstraňování vzniklé plísně, proto LSG doporučuj jako prevenci i případě, že zatím plíseň na zdi či nábytku nemáte.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *