Likvidace a prevence vzniku a množení plísní

Profesionální ochrana proti plísním, protiplísňový LSG nátěr Praha

Jak odstranit plíseň z okna a stěnyV momentě zateplení obvodového zdiva panelového domu a změně oken za plastové je možné pozorovat rostoucí srážené vlhkostí uvnitř domů. Zateplení, které je často provedeno levně, rychle a ne příliš profesionálně, nepracuje se stářím budovy. Způsobuje tedy, že budova je sice zateplena, ale současně s teplem se uvnitř domů drží vlhkost. Tím se tvoří ideální prostředí pro růst plísní a řas. Stejně tak tomu bylo v panelovém domě na území hlavního města Prahy, na kterém naše společnost A SERVIS LIPKA s.r.o. pracovala. Plíseň a bakterie

Odstranění plísně bylo prováděno…

Odstranění plísně bylo prováděno především na severní straně domu. Severní zdi jsou nejvíce ohrožované z důvodu nedostatku slunečního zářený, které by napomáhalo vysušování fasády a tím by nedošlo k tvorbě plísní. Jak odstranit plíseň ? K odstranění plísní a nečistot ze stěn domů A SERVIS využívá účinného chemického roztoku. Je vysokotlakým přístrojem nastříkán na plochy stěn a dokonale desinfikuje a čistí.

Černá plíseň v koupelněNaši pracovníci jsou vysoce proškoleni…

Naši pracovníci jsou vysoce proškoleni a vědí, že je nutné omítku očistit naprosto perfektně. Ve druhé fázi se totiž na uschlé zdi nanáší ochranný desinfekční nátěr. Jak odstranit plíseň. Následuje konečná fáze, kdy pracovníci zdi natřou průmyslovým polymerem, který zamezuje vniku vlhkosti do zdi. Současně tento nátěr působí tak, že neudržuje vlhko uvnitř stěnVlhkost v domě: jak postupovat při odstraňování plísní ze stěn Panelový dům v Praze byl tímto způsobem ošetřen a nyní je až po dobu šesti let chráněn proti vnějším vlivům a pokud budou domácnosti dodržovat správné větrací návyky plíseň se nemůže vrátit.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *