Brno mytí oken

Trable s proskleným štítem domu, víte, jak jeho skla umýt? Obratťe se na „Výškové práce Brno“

Výškové mytí oken Prosklený štít našeho domu je nádherný prvek, který si užívám každý den. Mám radost, že se mi ho podařilo prosadit i přes nesouhlas manžela. Máme tak krásně prosvětlenou místnost, kterou využíváme s manželem jako soukromý ateliér. Kde by se lépe tvořilo a přicházely by k vám ty nejlepší nápady než v prosluněných prostorách, díky nimž můžete sršet energií? – mytí oken cena za m2

Manžel je ale poněkud praktičtějšího ražení, takže se na tuhle stránku věci tolik nesoustředil a spíše ho zajímalo, jak prosklený štít umyjeme. To mě příliš netrápilo, spolehla jsem se na něj, že něco vymyslí. Má bezstarostnost způsobila, že si manžel myslel, že mám nějaké eso v rukávu, a tak s proskleným štítem souhlasil. Po uplynutí určité doby jsme byli postaveni před tvrdou realitu a špinavý štít, který jsme nedokázali sami umýt.

Žádný…

Mytí skleníků Žádný žebřík, který jsme vlastnili nebo nám přátelé půjčili, nebyl dost vysoký, abychom se ke štítu dostali. Uvažovali jsme o lešení, ale při představě, že bychom ho museli pravidelně skládat, rozkládat, přivážet a odvážet, nás takové choutky rychle přešly.

Nakonec jsme usoudili, že nejschůdnějším řešením bude profesionální mycí četa se zaměřením na výškové práce. Nemuseli jsme hledat dlouho, takovými službami se to na internetu jen hemží, stačí si vybrat. Firma Brno mytí oken  se nám líbila ze všech nejvíce.

Pracovníci firmy nás nezklamali, měli všechno potřebné i nepotřebné vybavení, aby se dostali až do výšky proskleného štítu. Usilovně pracovali na tom, aby vyčistili všechny nečistoty. Na závěr skla ještě leštili, když jsme viděli ten výsledek, spadla nám brada. Bylo to dokonalé. Skla vypadala jako nová. Nebyl na nich žádný otisk palce, žádná šmouha, zaschlé mapy vody a podobně. A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám předvedl, jak pracují profíci.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *