Tábor odstranění graffiti

Kdo má na zdech antigraffitový nátěr, nemá důvod k panice. „Čištění graffiti Tábor“

jak odstranit graffitiMoje obchodní partnerka, se kterou jsme se společně pustily do založení a provozování kavárny, je občas velká hysterka. To nám dost komplikuje spolupráci a v krizových momentech je to tak pro mě velice komplikované, protože pro mě není žádnou oporou. Ale už jsem si na to zvykla a vím, jak se v takových chvílích zachovat, abych to ještě nezhoršovala. Navíc moje společnice má spoustu jiných dobrých vlastností a skvělé nápady, kterými mi své výpadky v době krize vynahrazuje. – čím odstranit graffiti

V začátcích to s ní ale nebylo snadné. Koupily jsme prostory pro kavárnu a zařizovali jsme je, byly to asi tak dva týdny do otevření, když kavárnu někdo posprejoval. Společnice se samozřejmě začala hroutit a už to chtěla všechno vzdát, protože věřila, že do takové kavárny nikdo ani nevejde a že do otevření graffiti odstranit nestihneme.

Já…

nejlevnější odstranění graffitiJá se ale nikdy jen tak nevzdávám. Našla jsem si firmu Tábor odstranění graffiti  o které jsem si přečetla, že je schopná reagovat rychle. A navíc jsem si na internetu přečetla samé pozitivní recenze od lidí, kteří s touto firmou už nějakým způsobem spolupracovali. Neváhala jsem moc dlouhou dobu a vzala telefon, abych mohla firmě zavolat a vysvětlit jim naši situaci. Domluvila jsem se s nimi na co možná nejrychlejší likvidaci graffiti a skutečně to krásně před otevřením kavárny vyšlo. Jen moje pesimistická spolumajitelka měla pořád nějaké připomínky. Strašila mě, že to určitě není naposledy, kdy si nás sprejeři vytipovali.

Věděla jsem, že to může být pravda, ale místo toho, abych se založenýma rukama čekala, až se to stane, začala jsem jednat. Kontaktovala jsem opět A SERVIS LIPKA, s.r.o. a objednala u něj antigraffitový nátěr. Nátěrem ošetřenou stěnu nám opravdu sprejeři posprejovali, ale tentokrát i moje kolegyně věděla, že není důvod k panice. Zavolali jsme firmě, ta přijela a všechno vyřídila, vyčištění stěny bylo snadné a rychlé. Provoz kavárny tak nebyl vůbec narušen.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *