Plzeň odstranění graffiti

Vandal posprejoval trafiku, „Čištění graffiti Plzeň“ si ale s graffiti poradil

čím odstranit graffitiUž nějakej ten pátek pracuju v trafice. Je to docela příjemná práce, u které se nemusím tolik dřít. Protože předtím jsem roky dělala za kasou a to se člověk opravdu nadřel, domů chodil zlámanej a nikdy jsem neměla pocit, že bych byla dostatečně odpočatá. Proto mi přišla trafika oproti obchodu o moc sympatičtější. I když musím říct, že i ta má své stinné stránky. Protože (záleží teda na směně), ale když jdu na ranní, tak nikde ještě ani noha a kolem trafiky leží na lavičkách bezdomovci nebo ještě nějací ožralové po nočním chlastání. Když mám zase odpolední a jdu pozdě večer domů, tak je ta situace téměř stejná, akorát se jedná o jinou skupinu těchto pobudů. Takže vždycky trafiku zamknu a pak to proběhnu na bus. – jak odstranit graffiti

Pro jistotu mi přítel koupil pepřák, abych se měla jak bránit. Ale to se mi naštěstí nikdy nestalo a doufám že ani nestane. Oni si mě většinou nevšímají, maximálně něco vykřiknou tak do prázdna. Ale jinak si na práci nemůžu stěžovat. Tím jsem opravdu vyčerpala jediné věci, které mně na tom vadí. Jednou, když jsem měla ale ranní a trafiku jsem tedy otevírala, zůstala jsem před ní stát jak opařená. Půlka trafiky byla posprejovaná jakýmsi hnusem. Nechápala jsem, proč by to někdo dělal, ale bylo to opravdu odporný. Jakýsi pokus o nějakej graffiti obrazec jsem si tipla. Ale i kdyby to bylo povedený, tak je to samozřejmě hrozný, jak někdo může jen tak zničit cizí věc. Zlatí bezďáci, co leží na lavičce.

Toto…

přípravky na odstranění graffitiToto musel udělat nějakej výrostek, protože ty spreje jsou myslím dost drahý, na to by jen tak někdo neměl. No když jsem se vzpamatovala z prvotního šoku, zavolala jsem šéfové a začaly jsme to nějak řešit. Já navrhla, že skočím do obchodu pro kýbl a nějakej drastickej saponát. Ale šéfová řekla, že je to zbytečný, že tento „sajrajt“ by dolů tak jednoduše nešel. Ona naštěstí věděla, co dělat, protože má bohužel (pro tuto situaci teda bohudík) s graffiti zkušenost. Nedávno prý řešila posprejovanou garáž, takže se nezdržovala nějakým vymýšlení a rovnou vytáčela číslo. Když pak domluvila, vysvětlila mi, že tenkrát na tu garáž povolala úklidovou firmu Plzeň odstranění graffiti a práci odvedli skvěle, takže neviděla důvod, proč by teď riskovala s tím, že by pozvala nějakou neověřenou firmu.

A měla pravdu, vše proběhlo bezproblémově i u trafiky. S A SERVISEM se také domluvila, aby na trafiku, nemyslíme teď ty skleněné části, nanesli speciální antigraffiti nátěr, který dělají v několika vrstvách. A SERVIS v této službě nabízí nejlevnější cenu v České republice, a to od 120 korun za metr čtvereční, takže to je velká výhoda. Tato ochranná vrstva zabrání proniknutí spreje do struktury omítky a odstranění graffiti z takto ošetřených povrchů je pak nekomplikované a vždy se 100% výsledkem. Pokud se graffiti znovu objeví, A SERVIS ho odstraní zdarma! Takže už se šéfová o trafiku nemusí bát, při nejhorším to dá A SERVIS LIPKA, s.r.o. zase do pořádku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *