Brno odstranění graffiti

Pouhé zamalování graffiti barvou není řešení. „Čištění graffiti Brno“

Mít graffiti na fasádě nechce nikdo. Jedná se o prostoduchou formu vandalismu, se kterou se bohužel dnes musíme setkávat. Proto se naše firma Brno odstranění graffiti  nezabývá pouze úklidovými službami, ale i odstraňováním graffiti. K tomuto servisu samozřejmě patří i  antigraffiti nátěry, ochrana a účinná obrana proti sprejerům a pouličnímu umění.

účinné odstranění graffitiRozhodně…

Rozhodně není řešením sprejerský nápis pouze přetřít fasádní barvou, protože by nápis prosvítal. A i kdybyste jej natřeli třeba třemi vrstvami a už by nebyl tolik vidět, tak jednou stejně prosvítat bude, protože fasádní barva vždy po nějaké době vybledne. Obzvlášť rychle k tomu dojde, pokud na dotyčnou stranu zdi svítí slunce. Graffiti je potřeba odstranit a my jej odstraňujeme ze všech povrchů.

Je třeba…

zničená fasáda od graffitiJe třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. Nabízí se další postupy jak se finálně zbavit zbytků sprejů.

U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou, kterou si rovněž zajišťujeme sami, jen předtím musíme vědět, jaká by barva měla být, aby měla stejný odstín a na fasádě tak nebylo vidět, že dané místo bylo přetíráno.

 

Ale samozřejmě…

Ale samozřejmě jako u všech jiných věcí, i tady je mnohem lepší si opatřit prevenci než znečištěné zdi graffiti řešit zpětně. A nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem. Na závěr je potřeba zdůraznit, že odstraňování graffiti nelze technologicky provést a zakázky odevzdat v uvedeném termínu dokončené, pokud klesne venkovní teplota pod 10°C.antigraffitová ochrana

Ze zkušeností…

Ze zkušeností také víme, že za těchto teplot zpravidla nepřibývá ani graffiti. Ale jinak je pro nás odstranění graffiti takřka bez problémové. O tom se přesvědčila již řada našich zákazníků. Jedni z nich byli i manželé, na které se vyloženě nalepila smůla. Nebylo to ni čtrnáct dní, co měli nově vymalovaný dům krásnou zelenou fasádní barvou, a jakoby sprejer na tu příležitost vyloženě čekal a dům jim posprejoval.

Manželé říkali, že nikdy předtím dům posprejovaný neměli, takže je to šokovalo dvakrát tolik. A když máte nově vymalovaný dům, tak vás sprejerský vandalismus rozčílí jistě dvakrát tolik.

cena odstranění graffitiPán…

Pán to chtěl řešit pouhým zamalovaným nápisu, ale jeho paní ho přesvědčila, že to není řešení a měla pravdu.A je moudré, že se s odstraňováním obrátili na nás, protože na odstranění graffiti je potřeba opravdu dobrých prostředků, které v běžných obchodech neseženete. Nápis se nám povedlo odstranit bez problému, protože byl poměrně čerstvý, a poté jsme nanesli ochranný nátěr, který zajistil, že se s graffiti už nebudou muset potýkat.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *