Čištění koberců

A SERVIS mi pravidelně pečlivě čistí koberce, čímž si prodlužuju jejich životnost, tepování sedaček Praha

Mám velkou rodinu, za což jsem nesmírně šťastná, protože to byl odjakživa můj sen, ale občas je to dost náročné. Přestože jsou už všechny naše čtyři děti školkového nebo školního věku, je to mazec. Já jsem se vrátila do práce. Protože prostě potřebujeme peníze, a veškerý volný čas se snažím věnovat dětem a manželovi. Což se bohužel odráží na stavu naší domácnosti, protože ta už není tak naklizená jako dřív. Snažím se aspoň jednou týdně po domě posbírat všechno špinavé prádlo a zapnout několik praček, a pak setřít podlahy a utřít prach.

To je tak jediné, co přes ten týden prostě zvládnu. Na nic dalšího už čas nezbývá. Naštěstí v tom nejsem sama a není nic jednoduššího než si nechat pomoct a obrátit se na odborníky. Mluvím teď například o čištění koberců. Na ty si pravidelně zvu profesionální úklidovou firmu. Rozhodla jsem se spolupracovat s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Stačí jednou za čas zavolat A SERVISU a oni odvedou tak precizní pečlivou práci, že výsledek je dlouhotrvající.

Proto…

Proto to rozhodně nezruinuje rodinný rozpočet. Koberec mi jednou za čas prostě vyčistí odborníci. A SERVIS koberce vydezinfikuje a zbaví veškerých mikroorganismů a alergenů, což já jako maminka oceňuju. Protože nechci riskovat zbytečně nějaké nemoci u dětí. U nás je to navíc jako lavina, onemocní jedno dítě a za chvíli stoná celý dům. Nevím jak to A SERVIS dělá, ale koberec po jejich zákroku vždy vypadá jako nový, je totiž tak nějak načechraný a celkově oživený.

Co je ale skvělá správa pro naši peněženku tak, že pravidelnou profesionální péčí, jako je ta od odborníků z A SERVISU, se zásadně prodlouží životnost koberce. A ještě jsem zapomněla zmínit, že jejich použitá kosmetika vždy krásně provoní celý dům. Takže člověk vyloženě může cítit tu čistotu. A SERVIS jsem si vybrala, kromě toho tedy, že na jejich práci jsem slyšela samé vynikající ohlasy, kvůli neuvěřitelně vstřícné domluvě. Pro mě osobně je to velmi důležité.

Když…

Když mám pravidelně s někým něco domlouvat, požaduju po něm, aby byl vstřícný, chápavý a respektoval moje přání. Toto všechno se mi u A SERVISU naplnilo. Jednají vždy mile, vždy mi všechno vysvětlí a nabídnou množství termínů, abych si mohla vybrat ten, který se mi bude hodit. Samotná práce na kobercích probíhá metodou čištění kotoučovým strojem. Je skutečně účinná. Protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a jedině tak je schopná koberec vyčistit jak od všech možných skvrn a prachu.

Tak ho dokáže vydezinfikovat. Samotný zákrok pak probíhá následovně – kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré stopy po skvrnách, ale také klidně i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistotě, či funguje jako pravidelná údržba kobercového vlasu.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *